BOZPforum Logo
Přidat
téma
Sdílet:
Upozornění
Označit vše jako přečtené

Týden bezpečnosti práce

3 Reakcí
2 Diskutují
0 Likes
852 Vidělo
Reakcí: 2
Úvodní téma
(@pavel-spisar)
New Member
Přidal se: 4 roky před

Zdravím kolegové,

přestože tu máme dobu koronavirovou, tak jsem dostal za úkol připravit týden bezpečnosti. Máme dva závody a cca 730 zaměstnanců.

Protože jsem to nikdy nedělal a ani nikdy a nekde nezažil, chtěl bych vás poprosit o typy a rady co a jak zorganizovat.

Chtěl bych to pojmout nějak interaktivně, kdy by si zaměstnanci mohli vyzkoušet různé věci jako například vazáky, hasičáky, kvízy pro hledání rizik apod. ale říkám si, že mě napadl jistě jen zlomek toho co je možné. Proto budu rád za nějakou radu.

 

Děkuji

Odpověď
2 Reakcí
Ing. Vít Hofman
Reakcí: 414
(@vit-hofman)
Skupina
Přidal se: 5 roky před

Dělali jsme Safety Day. Trochu jsem to video-zdokumentoval, pro inspiraci zde:

 

730 zaměstnanců je dost. Otázkou, co děláte, jako firma. Mělo by to být ideálně tematicky. Nemělo by to stát a padat s jedním člověkem. Chce to tým, ať si sednete, dáte hlavy dohromady.

Hašení, první pomoc jsou evergreeny, které jsou tak obecné, že se hodí do každé firmy.

Napište co děláte a třeba vymyslíme něco dalšího 😉

 

 

Odpověď
Reakcí: 2
Úvodní téma
(@pavel-spisar)
New Member
Přidal se: 4 roky před

Díky za typ. Vyrábíme elektrické alternátory. Takže výroba od navíjení drátů, přes nějakou impregnaci čístí v laku, přes vkládání cívek drátů do statorů a rotorů až po finální nástřik povrchu lakem. Krom lakoven tu samozřejmě máme i nějaké vytvrzovací pece kde nám i v minulosti hořelo. Proto školíme spoustu lidí intenzivně jako požární hlídky, zdravotní hlídky a pro nakládání s chemií.

Odpověď
Sdílet:

BOZP fórum

Naším cílem je sdílet informace ze světa bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a všech souvisejících oborů a pomáhat široké veřejnosti zorientovat se v této náročné problematice.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram