BOZPforum Logo
Přidat
téma
Novinky na BOZPforu...
 
Sdílet:
Upozornění
Označit vše jako přečtené

Líbí se vám nové BOZP fórum? Anketa byla vytvořena Dub 16, 2020

  
  
  

[Připnuté téma] Novinky na BOZPforum.cz

1 Reakcí
1 Diskutují
0 Reactions
1,266 Vidělo
Ing. Vít Hofman
Reakcí: 434
Admin
Úvodní téma
(@vit-hofman)
Skupina
Přidal se: 6 roky před

BOZPforum.cz od svého počátku ušlo kus cesty a právě nastala ta chvíle, kdy si zasloužilo nějaké to vylepšení.

Takže si to vezmeme hezky popořadě.

 

Nejprve zlepšení stávajícího:

  1. Posílili jsme serverově. Takže by to mělo vše běhat mnohem svižněji, než doposud. Tohle byla naše priorita a věříme, že rychlost oceníte.
  2. Lehký redesign fóra. Vše by mělo být čistější, přehlednější, čitelnější. Nemělo by zde být nic, co by vás rušilo a naopak vše, co potřebujete, by mělo být po ruce.
  3. Nemalých změn se dočkal i váš uživatelský profil. Některá zbytečná a zastaralá pole byla odstraněna (např. ICQ) a jiná naopak přidána. Díky tomu máte lepší možnost se prezentovat a představit se ostatním diskutujícím.
  4. Rozcestník, který se objevil na úvodní stránce fóra, určitě pomůže s orientací a rychlým přechodem tam, kam potřebujete. 

 

Nové funkce:

  1. Přibylo přihlašování se / registrace přes váš Facebook účet.
  2. Uživatelský profil v levém panelu (na PC) na mobilu pod fórem. Vám pomůže se základní orientací.
  3. Upozornění na nové příspěvky (v panelu uživatelského profilu uvidíte zvoneček, který vám bude signalizovat nové zprávy a příspěvky, tedy obdobné upozornění, jako má např. Facebook nebo LinkedIn);
  4. Nově máte možnost posílat uživatelům soukromé zprávy. Najdete je ve svém profilu, sekce zprávy, nebo si stačí zobrazit profil uživatele, kterému chcete zprávu zaslat a na něm kliknout na tlačítko: "Zaslat zprávu". Je to snadné. Můžete tak kontaktovat potencionálního dodavatele, klienta, zaměstnance nebo si jen tak pokecat.
  5. Možnost vytvoření ankety je také novinkou. Při vytváření tématu na fóru můžete nově vytvořit i anketu a příspěvek tak řádně okořenit.

 

Připomínky, dotazy, návrhy, prosím do komentářů níže.

 

Blížíme se k tisícovce reakcí zde na fóru.

Díky za vaši důvěru a přízeň!

Odpověď
Sdílet:

BOZP fórum

Naším cílem je sdílet informace ze světa bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a všech souvisejících oborů a pomáhat široké veřejnosti zorientovat se v této náročné problematice.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram