BOZPforum Logo
Přidat
téma
Zbytečný, strašlivý...
 
Sdílet:
Upozornění
Označit vše jako přečtené

Zbytečný, strašlivý úraz elektrickým proudem

4 Reakcí
3 Diskutují
0 Likes
1,344 Vidělo
Ing. Vít Hofman
Reakcí: 398
Admin
Úvodní téma
(@vit-hofman)
Skupina
Přidal se: 4 roky před

Pokud se na pracovišti provádějí revize elektrických zařízení a k tomu je i prováděna správná údržba, k obsobnému úrazu by u nás určitě dojít nemělo.

Máte pocit, že váš vedoucí zaměstnanec na pracovišti revize zařízení podceňuje nebo vůbec nezajišťuje? Domáhejte se svých práv!

Video neobsahuje zrovna příjemné záběry, proto prosím, slabší povahy, opatrně.

Odpověď
3 Reakcí
Loupák LD
Reakcí: 16
(@lubos_david)
Eminent Member
Přidal se: 3 roky před

Jako odstrašující případ dobré. I ty hygienické podmínky jsou zajímavé. Jen jsem nějak nepochytil, co se tam vlastně přesně stalo. Hádám, že v tom hraje roli ta boční stěna, které se první zasažený drží a druhý se jí chytí. Ale jestli jim někdo zapnul nějaký spotřebič, nebo kde se tam najednou ten proud vzal...

Odpověď
Iw
Reakcí: 1
 Iw
Host
(@Iw)
New Member
Přidal se: 3 roky před

Paráda, všichni bosí, to se pak není čemu divit.

Odpověď
Albert
Reakcí: 1
 Albert
Host
(@Albert)
New Member
Přidal se: 3 roky před

Tipnul bych to takto: železné části konstrukce jsou uzemněné na zemnič, který ale nikam nevede. Nějaký kuchyňský spotřebič má zkratovanou fázi a zem, z jeho země se napětí dostane na tu konstrukci a nehoda je hned.

Odpověď
Sdílet:

BOZP fórum

Naším cílem je sdílet informace ze světa bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a všech souvisejících oborů a pomáhat široké veřejnosti zorientovat se v této náročné problematice.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram