Dobrý den,
rozhodně nepokládáte snadný dotaz a odpověď je za mě nad rámec diskusního fóra.
Ale.
Vycházejte především ze zákona č. 309/2006 Sb., a NV. č. 591/2006 Sb.
odst. (2), § 15, zákona č. 309/2006 Sb., cituji:
Budou-li na staveništi vykonávány práce a činnosti vystavující fyzickou osobu zvýšenému ohrožení života nebo poškození zdraví, zadavatel stavby zajistí, aby byl při přípravě stavby zpracován plán podle druhu a velikosti plně vyhovující potřebám zajištění bezpečné a zdraví neohrožující práce, a aby byl při realizaci stavby aktualizován. Plán zpracovává koordinátor.
písm. e), bodu 2., části C., kapitoly II, přílohy č. 6, k NV. č. 591/2006 Sb., stanoví, cituji:
Pro splnění požadavků na obsah plánu se v něm uvádí postupy na staveništi řešící a specifikující jednotlivá opatření vyplývající z platných právních předpisů, s ohledem na místní podmínky ve vazbě na předpokládaný časový průběh prací při realizaci dané stavby, jedná se o zajištění komunikace na staveništi, včetně podjíždění elektrického vedení a dalších médií (plyn, pára, voda aj.), prozatímní rozvody elektřiny po staveništi, čerpání vody, noční osvětlení.
Bod 3., části II., přílohy 1 k NV. č. 591/2006 Sb., cituji:
Pokud nelze nadzemní elektrické vedení přesunout mimo staveniště nebo je odpojit od zdroje elektrického proudu, je nutno zabránit vjezdu dopravních prostředků a pojízdných strojů do ochranného pásma. Nelze-li provoz dopravních prostředků a pojízdných strojů pod vedením vyloučit, je nutno umístit závěsné zábrany a náležitá upozornění.
Snad jsem aspoň trochu pomohl.