BOZPforum Logo
Přidat
téma

BOZPforum.cz hledá možná právě vás!

Datum:
24. 6. 2019

BOZPforum.cz je webový portál, který si klade za cíl přiblížit problematiku bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) vám, jeho čtenářům.

Ať už jste zaměstnanci, kteří musejí BOZP dodržovat, vedoucí zaměstnanci, kteří ji musejí vyžadovat, zaměstnavatelé, kteří ji musejí zajišťovat nebo odborníci, kteří některé úkoly BOZP provádějí a dohlížejí nad jejich kvalitou, BOZPforum.cz je určeno právě vám.

Ale i při sebelepším zajištění bezpečnosti práce a požární ochrany, vždy může dojít a také dochází, ke vzniku pracovních úrazů, požárů a jiných nehod. Jde o negativní události. Lze je překousnout, hodit za hlavu, dát od nich ruce pryč a zkrátka jít dál. Nebo na nich lze najít to nejlepší - poučení.

Koho tedy hledáme?

Na BOZPforum.cz hledáme právě možná vás! Hledáme především zaměstnance, kteří sami utrpěli vážné pracovní úrazy. Pozůstalé po těch, jenž zaplatili cenu nejvyšší. Zaměstnavatele nebo vedoucí zaměstnance, kteří jste na svých pracovištích zažili požáry nebo vážné provozní nehody.

Hledáme ty z vás, kteří budete ochotni se o svůj příběh podělit s ostatními.

Podělit se o informace, zkušenosti, zážitky a důsledky. Podělit se pro to, aby si ostatní uvědomili význam bezpečnosti, důsledky nerespektování pravidel a zejména, aby se ostatní, z již jednou uskutečněných chyb a přešlapů, mohli poučit.

Jak se mohu podělit o svůj příběh?

Způsoby, jak se můžete o svůj příběh podělit, jsou v zásadě dva.

Textová verze příběhu

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře. Napište nám stručně, jakou negativní událost jste zažili. My se vám ozveme zpět, telefonicky, emailem, dle potřeby. Probereme detaily. Sepíšeme vaše zážitky. Předpřipravený příběh vám dáme k nahlédnutí ke schválení a teprve až bude vše doladěno a upřesněno a vy nám dáte souhlas, zveřejníme jej zde na webu. Přečíst si jej tak budou moci stovky čtenářů se zájmem o bezpečnost. Se zájmem vyvarovat se chyb předejít ohrožení zdraví.

Video verze příběhu

Pokud máte odvahu a nevadí vám, mluvit před kamerou, přijedeme k vám nebo se setkáme na vhodném místě dle dohody a váš příběh společně natočíme do video reportáže.

Stačí nás kontaktovat pomocí níže uvedeného formuláře a zatrhnout možnost: "Mám zájem natočit video reportáž."

Natáčení se bát nemusíte. Vše si společně dopředu probereme a připravíme. Vymezíme si dostatek času. Najdeme správné, klidné a hezké místo. A vše společně určitě zvládneme.

Psaný text je fajn. Ale mluvené slovo, ke kterému si posluchač může přiřadit obličej, je zkrátka mnohem víc. Je tak mnohem větší šance zapůsobit na sledující. Ovlivnit jejich uvažování a jejich pohled na bezpečnost. Je tak větší šance, předejít úrazům!

I váš příběh může zachránit životy a zdraví - sdělte nám jej!

Příběh uveďte jen stručně, podrobnosti si společně upřesníme.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

BOZP fórum

Naším cílem je sdílet informace ze světa bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a všech souvisejících oborů a pomáhat široké veřejnosti zorientovat se v této náročné problematice.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram