BOZPforum Logo
Přidat
téma

Jak si nastavit odběry, aby Vám nic neuniklo?

Datum:
28. 3. 2019
Rubriky:

Odběry jsou emailová upozornění pro registrované členy na nová témata nebo reakce na ně zde na fóru.

Můžete si nechat zaslat upozornění na každé nové téma i reakci nebo pouze na nová témata. Případně si můžete také zvolit, které oblasti Vás zajímají a nechat se informovat jen o novinkách v rámci těchto oblastí - např. požární ochrana. Vše je zobrazeno na přiložených obrázcích.


I. Přihlášení se k prvnímu odběru

Nejprve se musíte přihlásit ke svému prvnímu odběru. To provedete jednoduše. U kteréhokoliv tématu na fóru, u nějž chcete být informování o změnách, hned pod titulkem, vidíte oranžový text: "Přihlásit se k odběru nových odpovědí" - klikněte na něj.


II. Potvrzení odběru v emailu

Po přihlášení se k vašemu prvnímu odběru, Vám přijde na email výzva k potvrzení odběru. Toto se děje zejména z důvodu vaší ochrany, aby váš email nemohl k odběrům přihlásit kdokoliv. Potvrďte kliknutím na modrý odkaz, viz obrázek níže.


III. Správce odběrů

Následně už Vám nic nebrání, přesunout se ke správci odběrů. K němu se dostanete tak, že v menu diskusního fóra vyberete položku: "Můj profil" a následně: "Odběry".

Nyní vidíte správce odběrů a můžete si je libovolně nastavit, dle potřeby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

BOZP fórum

Naším cílem je sdílet informace ze světa bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a všech souvisejících oborů a pomáhat široké veřejnosti zorientovat se v této náročné problematice.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram