BOZPforum Logo
Přidat
téma

Jak si nastavit odběry, aby Vám nic neuniklo?

Datum:
28. 3. 2019
Rubriky:

Odběry jsou emailová upozornění pro registrované členy na nová témata nebo reakce na ně zde na fóru.

Můžete si nechat zaslat upozornění na každé nové téma i reakci nebo pouze na nová témata. Případně si můžete také zvolit, které oblasti Vás zajímají a nechat se informovat jen o novinkách v rámci těchto oblastí - např. požární ochrana. Vše je zobrazeno na přiložených obrázcích.


I. Přihlášení se k prvnímu odběru

Nejprve se musíte přihlásit ke svému prvnímu odběru. To provedete jednoduše. U kteréhokoliv tématu na fóru, u nějž chcete být informování o změnách, hned pod titulkem, vidíte oranžový text: "Přihlásit se k odběru nových odpovědí" - klikněte na něj.


II. Potvrzení odběru v emailu

Po přihlášení se k vašemu prvnímu odběru, Vám přijde na email výzva k potvrzení odběru. Toto se děje zejména z důvodu vaší ochrany, aby váš email nemohl k odběrům přihlásit kdokoliv. Potvrďte kliknutím na modrý odkaz, viz obrázek níže.


III. Správce odběrů

Následně už Vám nic nebrání, přesunout se ke správci odběrů. K němu se dostanete tak, že v menu diskusního fóra vyberete položku: "Můj profil" a následně: "Odběry".

Nyní vidíte správce odběrů a můžete si je libovolně nastavit, dle potřeby.

8 comments on “Jak si nastavit odběry, aby Vám nic neuniklo?”

  1. After reading your article, it reminded me of some things about gate io that I studied before. The content is similar to yours, but your thinking is very special, which gave me a different idea. Thank you. But I still have some questions I want to ask you, I will always pay attention. Thanks.

  2. Your article made me suddenly realize that I am writing a thesis on gate.io. After reading your article, I have a different way of thinking, thank you. However, I still have some doubts, can you help me? Thanks.

  3. Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

  4. I may need your help. I've been doing research on gate io recently, and I've tried a lot of different things. Later, I read your article, and I think your way of writing has given me some innovative ideas, thank you very much.

  5. Reading your article has greatly helped me, and I agree with you. But I still have some questions. Can you help me? I will pay attention to your answer. thank you.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

BOZP fórum

Naším cílem je sdílet informace ze světa bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a všech souvisejících oborů a pomáhat široké veřejnosti zorientovat se v této náročné problematice.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram