BOZPforum Logo
Přidat
téma

BOZPforum.cz skutečně pomáhá a zachraňuje životy!

Datum:
2. 12. 2019
Rubriky:
Štítky:

Cílem celého projektu BOZPforum.cz a souvisejících Facebook stránek zaměřených na bezpečnost práce, je především prevence, šíření osvěty a tím zvýšení povědomí o nutnosti chránit životy a zdraví při práci. Je skvělé, pokud pak můžeme přečíst děkovnou zpětnou vazbu jednoho z návštěvníků - ten pocit, že to celé má smysl, je totiž k nezaplacení!


Citace oné zprávy:

Chci poděkovat stránce Bezpečnost práce. Moc aktivní spolupracovník mě dostal do časového stresu a mojí chybou se na mě začal překlápět vozík s 250 kg pláty plechu. Instinkt byl zadržet plechy, ale poučen z vašich videí jsem utekl. Jenom o chlup. Kdyby jsem zůstal a snažil se plechy držet, mám od pasu dolů 250 kg oceli, sejmulo by mi to monterky, svaly ořezalo, kosti dolámalo... Díky ponaučení od vás jsem zdravý. ✌✌✌

Také moc děkujeme a přejeme všem čtenářům jen spokojené pracovní dny bez úrazů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

BOZP fórum

Naším cílem je sdílet informace ze světa bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a všech souvisejících oborů a pomáhat široké veřejnosti zorientovat se v této náročné problematice.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram